Jestly se vám zobrazí štatné video nebo mi bude blbnout blog tak zmáčkněte tuto šipku která je ne hoře!

Prosinec 2010

Scene make up

16. prosince 2010 v 16:23 | Kájuš |  Jak být Scene**
K dobrému Scene make uppu bude to potřebovat pudr pokud máte beďary tak i make up který dobře kryje tak černou tužku nebo i tekutou tužku to je taková ta co vypadá jako fixa pak stíny řasenku a když máte tak i umělé řasy! Takže nanesete si pudr( make up a pak pudr) na obličej aby nebil vůbec flekatý,pak vezmete tužku a uděláte si linky dole a i na hoře,dáte si stíny,pokud chcete tak i tekutou tužku na neseta zase na horu a dolu,řasenku na horní i dolní řasy ale kdžy si chcete dát umělé řasy tak prvně nalepíme řasy pak řasenku!


Scene vlasy

16. prosince 2010 v 15:56 | Kájuš |  Jak být Scene**
Ahojky Každá z vás holek určitě ví co je to natupírované vlasy!! Všechny Scene holky mají vlastně natupírované vlasy! jak se takové vlasy natupírují?? no potřebujete hřeben a sprej na vlasy! Scene začíná od vršku neboli od pěšinky vezme pár pramenu a rychlím pohybem češete ke kořínkům ne od tak na to pozor!! když máte načesáno postříkáte sprejem a tak další řada a další až nejlíp k učím pak vlasy rukama přehodíte zpátky a trochu sčísnete aby to všude netrčelo a postříkáte sprejem!!a tak si s druhou stranou pěšinky a i vzadu na hlavě!
tady je video Juri-San jak si dělá Scene vlasy můžete si vzít inspiraci aby jste věděli jak se to správně dělá!! Vlasy si můžete různě barvit jako Amber..

Video kde si Amber a Hannah stříhají vlasy!


Amber

Hannah

Scene

8. prosince 2010 v 8:48 | Kájuš |  Jak být Scene**
Ahoj Holky taková malá ukázka o Scene většina z vás se na tokoví blogky dívá protože se sama chce jednou stát a věřte mi není to tak těžké! stačí jen skouknout pár videi nebo si přečísct jak na to s vlasy a makeupem :D